İnsan Kaynakları

OLT sürekli değişen ve her geçen gün daha da rekabetçi hale gelen pazar koşullarında sürdürülebilir başarının, çalışanlarının sürekli gelişim, değişim ve eğitim içerisinde olması ile mümkün olduğunun bilinciyle, çalışanlarının kariyer gelişimlerini planlı şekilde takip etmektedir.

Uzun yıllar mutlu bir şekilde çalışmak istenilecek çalışma ortamını yaratmayı hedefleyen OLT, çalışanlarına hissettirdiği birlik ve aile olma duygusu ile gerek profesyonel gerek sosyal yaşamlarında çalışanlarının kişisel gelişimleri için her türlü desteği sağlamaktadır.

OLT insan kaynakları ilkeleri arasında en önde ortak şirket değerlerine bağlılık gelir. Bu değerler müşteri odaklılık, güvenilirlik, yenilikçilik, liderlik ve takım ruhudur. OLT çalışanlarına fırsat eşitliği, katılımcılık, şeffaflık, rekabetçilik, dürüstlük, iş ahlakı ve güven ilkeleri ışığında bir ortam sunar. Çalışanların kendi arasında ve şirkete karşı aynı ilkelere bağlı kalarak davranmasını bekler.

OLT, pazar lideri olma hedefinin ancak ve ancak çalışanları ile birlikte gelişerek ve büyüyerek mümkün olduğunun farkındalığıyla insana yatırım yapmaya devam edecektir.

Siz de OLT ailesine katılmak isterseniz, özgeçmişinizi ralisinanoglu@olt.com.tr adresine gönderebilirsiniz.